Menu

Online Grafik Tasarımı Kullanmak

top728

Canva Online Grafik Tasarımı

online grafik tasarım
Bu yazımızda sizlere online kolay kullanışlı basit ve anlaşılabilir üstelikte profesyonel olmanıza gerek kalmadan web siteniz için veya sosyal medya hesaplarını için oldukça kullanışlı kaliteli görseller hazırlayabileceğiniz Canvas grafik yazılım web sitesinden biraz bahsetmek istiyoruz.

Canva online ortamda çalışan ve sosyal medya mesajları, davetiyeler, blog grafikleri, kartlar, e-posta başlıkları vb. Oluşturmak için çok kullanışlı temelde ücretsiz olan bir web sitesi, www.canva.com buradan ulaşabilir siniz.  Bazı sürümleri daha doğrusu çok ileri seviye tasarımlarda ücretli olan kısımları da mevcut olan bir site. Yani daha profesyonel tasarımlara ihtiyaç duyduğunuzda çok makul fiyatlarla tasarım sahibi olabileceğini argümanlar sunmakta. Bu, çok özelleştirilebilir platformda kendi arka plan resminizi yükleyebilir veya çok çeşitli resim, metin ve öğeler arasından seçim yapabilirsiniz dediğimiz gibi bazıları ücretsiz, bazıları küçük bir ücret karşılığında mevcuttur.

Bazı konu başlıkları hakkında bilgilendirmalaer yapalım;

Tasarım araştırması yapabilir siniz.

Canva’ da web sitesi içerisinde arama yaparak daha önceki yayınlanmış tüm tasarımları kolayca ulaşabilir ve fikir sahibi olabilir siniz.
Kendi takımınızı oluşturma imkanı sunmakta

Tüm ekip üyelerinizin kayıt olmasını ve belirli ekip rolleri ile işbirliği yapmaya hazır olmasını sağlayarak Canva for Work hesabınızla ilerleyebilir siniz. Sizin ve ekibinizin kolayca düzenleyebileceği ve indirebileceği markalı şablonlar oluşturup, zamandan tasarruf ederek marka sosyal medya mesajları, dokümanlar ve daha fazlasını elde edebilme imkanı sağlarsınız.

Ayrıca bazı ücretsiz editörleri de bulunmakta.

https://www.canva.com giriş yaptığınızda tools bölümünde mevcut Olanlar…

Örneğin fotoğraf yüklemesi yaparak hangi  renk paletlerinden oluştuğunu öğrenerek tasarımlarınızı geliştirebileceğiniz fikirler sunmakta. Font kombinasyonu aracı ile seçtiğiniz yazı fontunda yazınızın nasıl görüneceği konusunda fikir sahibi olmanızı sağlar….

 

Bu makalenin Tamamını Online Grafik Tasarımı blog sayfasından okuyabilir siniz…

Tüm Sorularınız İçin Müşteri Hizmetleri İle 0 (212) 853 0 232 Hattımızdan Görüşebilir siniz.