Menu

Reklam Vermek

Reklam İşbirliği

Yeni nesil medya konsepti ile hizmet vermekte olan Eticaret Trend E-ticaret, Sosyal Medya ve Teknoloji Alanlarında Sektörünün nabzını tutarak kullanıcılarını haber, analiz, araştırmalarla girişimcilik alanlarındaki gelişmelerden haberdar ediyor. Tamamen bilgi kaynağı olma hedefi ile yayınlarını sürdürmekte olan Eticaret Trendi Gündemden haberdar olmak isteyen e-ticaret şirketleri, Kendi işini kurmuş veya kurmak isteyen e-ticaret girişimcileri, Bu alanlarda faaliyet gösteren şirketini büyütmek isteyenler, üniversite öğrencileri, internetten satış yaparak ek gelir elde edenler, Fiziki Mağaza sahipleri ve girişimciler takip etmektedir.

E-ticarete Yeni başlayanlara öneriler, E-ticaret altyapı hizmetleri, ödeme entegrasyonları, arama motoru optimizasyonları, eticaret süreçleri, e-mail marketing, teknoloji, CRM yönetimleri ve Eticaret Hukuku başlıca haber başlıklarımızı oluşturmaktadır.

İşte bu kadar geniş bir hedef kitleye hitap eden Eticaret Trend istediğiniz kitleye doğru ulaşabilmenizin en kolay yoludur. Yeni, güncel ve süreklilik arz eden müşteri kitlelerine ulaşmak isterseniz, marka bilincini ve bilinirliğinizi bu kitlelere ulaştırmanız için Eticaret Trend sizlere reklam anlaşmaları ile çeşitli banner reklam alanlarının yanında ayrıca video içeriği olarak da reklam işbirlikleri sunabilmektedir.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçin;

Gelişimnet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.

Adres : Yıldırım Beyazıt Cd. Adm Blk. 5/20 34500 Beylikdüzü/ İstanbul

Telefon: 0 212 853 0 232                    E-Mail : info@eticarettrend.com